LUMILEDS L130-5780001400001 Осветлување Решенија ниско енергетско-led-emitters 3014 5700K беа 25,5 Lumens 80 CRI 100 м 3.1 V Површината Планината Ниска Моќност LED - 100 item(s)

LUMILEDS L130-5780001400001 Осветлување Решенија ниско енергетско-led-emitters 3014 5700K беа 25,5 Lumens 80 CRI

Достапно за вашата нарачка
DEN 1291.20
Залиха:

Примена Осветлување : Bollard/Вградна Светилка/Затворен Ѕид Pack; Семејство-Led Диоди : 3014; Typeof White : Кул; Боја : Бела;.Флукс : беа 25,5 lm; Drive Current : 60 м; Forward Current : 100ma;.Forward Voltage : 3.1 V;. 3014 5700 K беа 25,5 Lumens 80 CRI 100 м 3.1 V Површината Планината Ниска Моќност ПРЕДВОДЕНА * * * * * * * За повеќе информации погледнете на спецификација лист се наоѓа во 'Downloads' подолу на слика *****.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата