Виски Чаша Сет од 4, Бурбон Очила за старомодни Коктели, Магарешки Очила, Совршен Карпи Стакло чаши виски

Виски Чаша Сет од 4, Бурбон Очила за старомодни Коктели, Магарешки Очила, Совршен Карпи Стакло чаши виски

Достапно за вашата нарачка
DEN 300.24
Залиха:

Брилијантен безвременски дизајн зрачи со софистицираност и класичната елеганција за секоја прилика. [Висок Степен на Кристално Стакло Рачно изработени]- Тешка кристал, lustrous, згодна и таписерии, На виски пиење стакло нуди одлична чистота добра за бурбон,виски и Ирското виски. [Уникатен И Стилски]- дизајнот е фантастична и модерен, елегантен и прекрасен, Извртени дизајн го прават тоа повеќе посебно, не само чаша, но исто така и на дело. [Цврсти И Издржливи]- Дебел страна и солидна база, Тие имаат убав тежина и практично трајни, машина за миење садови безбедно, тие се поголеми и на тој начин се одржи 2.5 инчен мраз сфера многу подобро. [Професионални и Квалитетни] : Кристално јасно, lead-free, висок квалитет на стакло што е машина за миење садови, фрижидер и замрзнувач безбедно.Погоден за секојдневна употреба и лесно да се чисти.Дали сте во потрага за стилски, високо-квалитетни рок стакло?Или повеќе елаборат свадба подарок од "обично"?Нашите чаши виски се рака-разнесени од најдобрите ултра-чиста lead-free кристали за максимална јасност и brilliance The дебели страни и тешко база нема да попуштат, кој е совршен за чување на температурата на пијалок за долго време, и на здрав дизајн е речиси unbreakable Perfect за семејството барови, ресторани, забави, прослави, свадби и повеќе наврати.На подарок собата е сместен во домот подарок кутија која е совршен подарок за празници, родендени, годишнини, денот на благодарноста, Божиќ подароци и кои било други специјални ден.Нашиот специфичен производ линија вклучува стакло и стакло колекции, вклучувајќи пехари, чаши, decanters, со цел да се подобрат на различни средини.Пополнете го со вашите омилени Виски, Водка, Виски, Бурбон или Вино.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата