Мали Козметички Торба и Големи Црни /Бели Ленти Шминка Торба

Мали Козметички Торба и Големи Црни /Бели Ленти Шминка Торба

Достапно за вашата нарачка
DEN 575.76
Залиха:

Мали Шминка Торба Големина - 9.44 во x 5.11 во x 2.76 во (24 x 13 x 7 cm).Премиум Материјал : Оваа шминка кеси површината материјал е направен од високо-квалитет СТП кожа.Издржливи, водоотпорен, нула-отпорни, анти-судир, лесно да се задржи чиста, Тоа е користење на мазна двојна глава патент кој може лесно да пристапите. (Забелешка : Козметички Додатоци Не се вклучени).Голема Верзија Патување Шминка Торба Организатор - Size : 9.0 x 7.1 x 7.1 (инчен), тежат само 15 унца, пристоен големина, без било bulkiness.козметиката може да се storaged застане.Уникатен И Исклучителен Дизајн : Главната преграда вклучува 4 мали џебови, ќе може да се вклопи во вашиот кармин, огледало, шминка алатки во тоа, што е добро за посебен и организира сите на вашите козметика.Мултифункционален Складирање Шминка Торбичка : високо-квалитетна Шминка Организатор Торба имаат повеќе мали џебови им даде на вашиот козметика посветен простор за чување на вашите шминка и козметички додатоци.Повеќе прегради за различни барања за чување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата