HLONGG Боја се Менува Куп-Боја Менување на Купот на Обновливи Боја се Менува Пластични Чаши со Капаци и Цевчиња Сет од 5 (Микс) со Капаци и Цевчиња за Семејни Пријатели,М

HLONGG Боја се Менува Куп-Боја Менување на Купот на Обновливи Боја се Менува Пластични Чаши со Капаци и Цевчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 360.00
Залиха:

Различни Пастелни Бои за да Споделите - Како енергична личност, треба жив, шарени чаша за да се совпаѓаат.Прикажи ги исклучите вашиот слободно-wheeling дух со CUTEST магија чаши за .Секој сет содржи 5 чаши со капаци и цевчиња, па можете да ги споделите со вашите истомисленици пријатели.Бојата се Менува Чаши - Реагираат на ладни течности.Чашата се менува од еден живописни бои на друг, како на температурата падне под 15 ° C (59 ° f).Кога ќе додадете вашиот омилен ладни пијалаци и мраз, магично ќе се случи со чаша.Разноврсна доволно за секојдневна употреба.Големи партии, одмор, патио, покрај базенот, пикник, Ева, а други отворено&внатрешна употреба.Совршен За Прилагодување - Без ништожно логоа и бренд имиња на чаши, тие се совршен празно slates само чека да биде персонализирана.Изненадување вашата девојка со овој прекрасен викенд подарок, или ги красат еден за сите во семејството!.Пакетот Вклучува : Оваа група содржи 5 PCS боја се менува чаши со капаци, 5 PCS цевчиња.На 240oz(720ml) капацитет одговара на вашиот омилен да оди на кафе.Шарени Чаши За Повеќекратна Употреба - Погодна за разни фестивали, Роденден и тематските страни, богати бои, и специјални дизајни кои ќе ја менуваат бојата направи вашата партија повеќе интересно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата