gofanco 4K 60Hz USB Тип C до DisplayPort Кабел 6.6 ft Плетенка Адаптер Кабел - Thunderbolt 3 Компатибилен UHD 2 Метри, DisplayPort на Алтернативна Режим преку USB-C Бара (USBCDP-2М)

gofanco 4K 60Hz USB Тип C до DisplayPort Кабел 6.6 ft Плетенка Адаптер Кабел - Thunderbolt 3 Компатибилен UHD 2

Достапно за вашата нарачка
DEN 237.12
Залиха:

✔ ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ – се Поврзува на USB-C/Thunderbolt 3 овозможи уредите да се Display Port опремени монитори/прикажува до Ултра HD 4 K @60 Hz.Дизајнирани да работат со понови системи со USB-C (Тип-C) конектори.USB-C уреда мора да го поддржуваат видео од преку USB-В. ✔ UHD 4 K РЕЗОЛУЦИЈА – Поддржува резолуција до 3840x2160 @60 Hz (4 K) и наназад компатибилен со 1080p, 720p и други популарни резолуции.Супериорен кабел за квалитет : Двојно плетенка, ткаени плетенка, метежот доказ, 5000+ наведнуваат животен век. ✔ ВАЖНО : "Display Port на Алтернативна Mode" (Alt Режим) преку USB-C е потребно за овој кабел за да функционира правилно.Не сите USB-C системи за поддршка на Alt Режим.USB-C телефони и таблети може да не ги поддржуваат "Display Port на Алтернативна Режим".Ве молиме контактирајте со вашиот уред производителот за да потврдите. ✔ ЛЕСНО PLUG & PLAY ИНСТАЛАЦИЈА - Без возачот или инсталацијата на софтвер кои се задолжителни!Без надворешна сила е потребно, овозможено директно од USB автобус.USB-C (USB Тип-C) & Thunderbolt 3 компатибилен.FCC, CE & Ro HS согласност. ✔ ПЕТ ѕвездички ПОДДРШКА за КОРИСНИЦИТЕ – сакаме нашите производи и се надевам дека ќе е премногу.Нашите производи се поткрепени со ЕДНА ГОДИНА ограничена гаранција и нашата техничка поддршка посветен тим во Силиконската Долина.Ве молиме кликнете на gofanco во купите кутија и изберете "постави Прашање" ако имате какви било прашања или проблеми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата