Gcxzq Табела Тркач со Tassel Геометриски Модел Лен Табела Тркачи за Кујна, Трпезариска Маса Декорација (Боја : Мулти-Обоени, Големина : 32200cm)

Gcxzq Табела Тркач со Tassel Геометриски Модел Лен Табела Тркачи за Кујна, Трпезариска Маса Декорација (Боја :

Достапно за вашата нарачка
DEN 1764.00
Залиха:

Повеќето од нашите производи се направени од природни памук и коноп материјали, и посебност на природни текстилни материјали лежи во тоа што тие се склони кон мала деформација или намалување по перење.Се создаде сте прекрасни, елегантни и романтична атмосфера со нив декор вашата кујна, трпезариска маса, кафе на маса, дневна соба маса, спални соби, entryway маса, салон, кабинет, ТВ застане. ❖ ПЕРЕЊЕ : Лесно се Грижи, Машина мие, се постават рамен да се исуши.Дозволете ни помогне да го претворат вашиот дом во топло место да биде домаќин на семејството и пријатели за време на празниците, Божиќ, роденденот страни.Табела Тркачи Ќе биде најдобар подарок за себе, вашиот љубовник, пријатели & семејства.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата