(2/1Pack)Милениче Giggle Топката&Течни фидер Wobble Истекување храна топката играчка,Чудно куче играчка топката,Обука за Играње Топка,Интерактивни Куче Фудбал Играчки,Хран?

(2/1Pack)Милениче Giggle Топката&Течни фидер Wobble Истекување храна топката играчка,Чудно куче играчка топката,Обука

Достапно за вашата нарачка
DEN 575.76
Залиха:

LFC Играчки Wobble Giggle Топката е одлично за кучиња од сите возрасти и големини!Тоа може да се користи во затворени простории или на отворено!6 спојки џебовите на играчка направете го тоа лесно за вашето куче да ги собереш за време на изведба!Ова куче топка е лесно да се clean.By ангажирање на нашите куче на природната љубопитност и инстинкт да се игра со giggling се огласува кога валани или потресена, оваа играчка држи вашиот pup активни и да се забавуваат во текот на денот обезбедување одлична вежба за вашиот најдобар пријател!.На Wobble Giggle Топката е 100% сигурна , Направен од флексибилни и издржливи милениче безбедно phthalate-слободен винил.LFC Играчки производи се сертифицирани од страна на EN71 - Бара тестирање на Запаливост, Токсични Елементи, Механички, Физички Својства, итн.Тоа нема да го оштети кучето е заби и здравје.На Wobble Giggle Топката има уникатен дизајн и го прави еден магичен звук (без батерија е потребно).Топката Со само ги поттикнеме на носот, исклучување на топката оди!Кога топката ролни или тресе, тоа го прави смешни звук смеат преку 3 едноставни цевки .на примамливата звуци се сигурни да се вклучат вашиот pup како играчка ролни околу!.Овој производ не е неуништив и треба да се користи под надзор на сите времиња.Редовно проверувајте за оштетените носат и солза, и ако постои било каква штета и да носи или да се загуби делови стане очигледна, препорачливо е да се прекине употреба.Отстрани ги сите пакување и да се ослободите од тоа правилно.Ве молиме бидете советувани треба на самото место било каква штета на производ , ве молиме, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници тим, ние ќе бидеме подготвени да помогнат во секое време.Боја : 5.5"Зелени Милениче топка(2pack)Добредојдовте на ILove My Family!Високо оценет производи по ниски цени!На GIGGLE ТОПКАТА е Еден од Најдобрите Интерактивни Куче Топката Играчки!100% Пари Гаранција за враќање - Ако ви е потребна за враќање на пари, ве молиме контактирајте со нас директно од редот на страницата со детали пред коментирање и ние ќе ви ги даде враќање на парите или замена Спецификација : опис : 5.5" Wobble Giggle Куче Ball Product Димензии : 5.5 x x 5.5 5.5 inches Product suttle : Боја : 5.5"Зелени Милениче топка(2pack)Надгради Материјал : Безбедност Еко-Пријателски ПВЦ Бренд : LFC Toys Quantity : 2 пакет Единица Брои:2.00 се Брои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата