YLHXYPP dslr фото Водоотпорен Видео Камера Ранец Tripod Случај W/Рефлектор Мрачно Одговара 15.6 во Торба за Лаптоп (Боја : Портокал, Големина : 45 x x x x 27 x x x x 20cm)

YLHXYPP dslr фото Водоотпорен Видео Камера Ранец Tripod Случај W/Рефлектор Мрачно Одговара 15.6 во Торба за Лаптоп

Достапно за вашата нарачка
DEN 7632.48
Залиха:

Ранец е лесен во тежина, но во голем капацитет.Тоа може да биде опремен со камера, три леќи, а tripod, а monopod, и други мали додатоци.Горна, средна и долна слоевит дизајн ви овозможува да најдете ја вашата опрема побрзо.Дизајниран со tripod ремени на двете страни, може да се спакува две tripods, или tripod, а monopod.А 15.6-инчен компјутер може да се чуваат во задниот дел за замрзнување.Постои ноќно време рефлексивни лента за на предната страна на ранец за да направи да се побезбедни во текот на ноќта.Ранец е лесен во тежина, но во голем капацитет.Тоа може да биде опремен со камера, три леќи, а tripod, а monopod, и други мали додатоци.Горна, средна и долна слоевит дизајн ви овозможува да најдете ја вашата опрема побрзо.Дизајниран со tripod ремени на двете страни, може да се спакува две tripods, или tripod, а monopod.А 15.6-инчен компјутер може да се чуваат во задниот дел за замрзнување.Постои ноќно време рефлексивни лента за на предната страна на ранец за да направи да се побезбедни во текот на ноќта.Дожд Покрие за да се заштити вашиот опрема во дождливите денови.

Кон својствата

Material:
Waterproof Polyester
Net Weight:
920g (2.03lb)
Dimension:
45 x 27 x 20cm (17.72x10.63x7.87)
Color:
Red / Green / Orange / Purple
Type:
Shoulders Backpack
Style:
Casual/ Outdoor / Travel
Comes with:
Rain Cover
Fit for:
15.6inch Laptop
Special Feature:
Night Safety Reflector Stripe
Capacity:
1xDSLR+3xLens+2xTripod+Other accessories
Package included:
1 x Camera bag :
1 x Rain Cover :
Better protect the camera. :

Најдобри предлози во категоријата