BIVAR 3BC-3-CA-F 3BC Серија Црвена/Зелена 3 мм 45° 6 mcd пренесуваат на трети лица Преку Дупка LED - Т-1 - 100 item(s)

BIVAR 3BC-3-CA-F 3BC Серија Црвена/Зелена 3 мм 45° 6 mcd пренесуваат на трети лица Преку Дупка LED - Т-1 - 100

Достапно за вашата нарачка
DEN 720.00
Залиха:

Боја : Црвена / Зелена.Viewing Angle : 45 °.Intensity Typ : 6 mcd.Lens Type : Пренесуваат На Трети Лица.Forward Current : 30 m AForward Voltage : 2 / 2.1 V; Димензија : Ø 3 мм;. 3 BC Серија Црвена/Зелена 3 мм 45° 6 mcd пренесуваат на трети лица Преку Дупка LED - Т-1 ***** За повеќе информации погледнете на спецификација лист се наоѓа во 'Downloads' подолу на слика *****.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата