Oneida Единство Нерѓосувачки Челик 1-Дел 9-1/2 Стек Нож

Oneida Единство Нерѓосувачки Челик 1-Дел 9-1/2 Стек Нож

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

2347 KSSF. 18/10 нерѓосувачки челик.Врвен заврши и модел детали.Во домот.Долготрајна издржливост.Oneida Единство S/S 1-Парче Стек Нож, 9-1/2"Дали сте за сервирање бифтек или друг сад кој сакате да додадете контакт на класа премногу, изберете го ова трајни нерѓосувачки челик едно парче стек нож.Оваа симетрична шема од Единство со својот класичен дизајн и рамнотежа ќе го надополни секое јадење презентација.2347 KSSF 18/10 нерѓосувачки челик Врвен заврши и модел детали Домот долготрајна издржливост 408552.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата